YÜKLENİYOR

* Bir Boşnak Ailesinin kahvaltısı.
"Misafir rızkı ile gelir"

FRANCHISE SİSTEMİMİZ

Franchise (veya franchising), bir sistem ve markanın imtiyaz hakkı sahibinin, belirli süre, koşul ve sınırlar içinde, işin yönetim ve organizasyonuna ilişkin sürekli disiplin ve destek sağlayarak, belirli bir bedel karşılığında, bağımsız yatırımcılara sistem ve markasını kullandırmasına dayanan, uzun vadeli ve sürekli bir iş ilişkisidir.

NEDEN?

Çünkü BOŞNAK BÖREKÇİ
her gün daha çok büyüyor!

Boşnak Börekçi kurulduğu ilk günden bu yana sektöründe her anlamda hızla büyüyen ve gelişen bir imaja sahiptir. Hem kurumsal hem de sosyal platformlarda kendine ait bir imaj oluşturmuş büyük bir ailedir. Facebook, İnstagram ve Twitter sayfalarıyla da müşterisine ulaşmayı ihmal etmiyor.

NEDEN?

Çünkü BOŞNAK BÖREKÇİ'nin
profesyonel bir kadrosu var!

Fırınından, şubedeki servis personeline varıncaya kadar her aşamasında profesyonel bir ekiple çalışır ve markanın gelişiminde profesyonel adımlarla ilerler. Franchise öncesi ve sonrası süreçte desteğini sürdürür.

NEDEN?

Çünkü BOŞNAK BÖREKÇİ
taze ürünler üretiyor!

Boşnak Börekçi ürünlerinde tazelik ve doğallığı birinci sıraya koyuyor. Geniş ürün gamında yer alan tüm lezzetlerde önceliği günlük üretimdir. Annelerin ellerinden çıkan geleneksel Boşnak lezzetleri ve diğer ürünlerinde şubelerinin bulunduğu lokasyonlara en taze, günlük ürünlerini güçlü bir servis ağı ile ulaştırıyor.

NEDEN?

Çünkü BOŞNAK BÖREKÇİ
eğitim desteği sunuyor!

Boşnak Börekçi, franchise olarak bünyesine katılan iş ortaklarına hem teknik beceriler açısından hem de müşteri ile ilişkiler açısından şube açıldıktan sonra 15 gün boyunca eğitim ve destek sağlar. Hem iş yönetiminde hem de iş kültüründe nasıl ilerlediğimiz yeni şubedeki iş ortaklarına aktarılır.

NEDEN?

Çünkü BOŞNAK BÖREKÇİ
pazarlama desteği veriyor!

Sektörün akışını iyi gözlemleyip aynı zamanda markamızın ruhunu çok iyi analiz eden, bizleri sosyal medyada, outdoor'da ve diğer tüm pazarlama alanlarında en iyi şekilde temsil edecek reklam anlaşmaları sağlıyoruz. Sürekli olarak sizin için en iyisini araştırıp her anlamda sizi desteklemeye devam ediyoruz.

NEDEN?

Çünkü BOŞNAK BÖREKÇİ'nin
güçlü bir sistemi var!

Boşnak Börekçi, günümüz potansiyellerini inceleyerek sisteminde geliştirmeler sağlıyor. İş akışı ve yönetim konusunda hiyerarşik düzenlemeler sağlıyor. Şubeler ve merkezin düzgün bir şekilde etkileşime geçebilmesi için sisteminde sürekli iyileştirmeler sağlıyor.
EE NASIL BAŞVURU YAPACAĞIM ?
Franchise adayları başvuru taleplerini web sitesi üzerinden online olarak ya da telefonla gerçekleştirebilirler. İlk başvuru ardından adaylar yüzyüze ve detaylı görüşme için genel merkezimize davet edilirler. Yüzyüze yapılan görüşme ardından franchise adayları şube açacakları lokasyonla ilgili fizibilite çalışması yaparlar. Yaptıkları fizibilite çalışmasının ardından kendilerini tanıtmak, lokasyon koşullarını aktarmak, iş plan ve yönetimlerini anlatmak için yönetim ekibiyle görüşme sağlarlar.

Konseptlerimizi detaylı olarak incelemek ister misiniz ?

FRANCHISING
FORMU

Boşnak Börekçisi Franchise süreçlerine başlamak istiyorsanız, aşağıda ki formu eksiksiz doldurup bize iletebilirsiniz. Formda ki bilgilerin eksiksiz ve doğru olması gerekmektedir. Formunuzu bize ilettikten sonra, değerlendirme sürecine girecektir. Uygun görüldüğü takdirde sizinle iletişime geçilecektir.