TR
Facebook Twitter Instagram

DÜNDEN BUGÜNE

Logotext

1978 – 1988

Boşnak Börekçi, 1978 yılında Kocaeli merkezli olarak kurulmuştur. Açılışından 10 sene sonra Franchise sistemi ile birlikte 10 şubeye ulaşmış ve yerel olarak sevilen bir marka haline gelmiştir.

1988 – 1998

Yıllar geçtikçe kurumsallaşan Boşnak Börekçi Marmara Bölgesi’nde yavaş yavaş adını duyurmaya başlamış ve toplamda 20 şubeye ulaşmıştır.

1998 – 2008

Geleneksel lezzeti, samimiyetle ve doğallıkla müşterileri ile paylaşmaya devam eden Boşnak Börekçi 35 şubesi ile hizmet vermeye başlamıştır.

2008 – 2020

Açıldığı ilk günden bu yana şube sayısı hızla artan Boşnak Börekçi ailesi, şubelerinde de kurumsal kimliğini yansıtmaktadır. Bugün Istanbul, Kocaeli, Yalova ve Bursa’da birçok lokasyonda, toplamda 50'ye yakın şubesi bulunmaktadır.

2020 - ∞

Ürün kalitemiz, şube konseptlerimiz ve kurumsal kimliğimiz ilk günden bu yana bir bütünü temsil etmekte ve her zaman kendini daha ileriye taşımaktadır. Gelen franchise talepleri ile de bu sayı gün geçtikçe artmaktadır.

BOSNA’NIN LEZZET ELÇİSİ
BOŞNAK BÖREKÇİ'Yİ KISACA
ÖZETLERSEK

Bugün Boşnak Börekçi ailesi, şubelerinde, annelerimizin lezzetli ellerinden çıkan taptaze ürünleri doğallıkla birleştirmektedir. Şubelerindeki ev sıcaklığı ve artan kaliteli hizmetinin beraberinde her anlamda gelişmeyi hedef alan işletme profili ile ürünlerini müşterilerine sunmaktadır.

Geleneksel aile yapısı ve sıcaklığından beslenerek yola çıkan taze ve katkı maddesi bulunmayan Boşnak Böreği lezzetini halkımıza vizyonel girişimciler ile yaygınlaştırmaktır.

Boşnak Börekçi A.Ş. olarak, ürettiğimiz ürünlerin tazeliği konusunda Türkiye’de nadir markalardan biri olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Boşnak Börekçi ailesi olarak, Bosna Hersek’in sınırlarına sığmayan Boşnak Böreği lezzetini Türkiye’de sergilemekten gurur duymaktayız.

Geleneksel lezzet anlayışımızla sizlere her gün en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Sadece sunduğumuz tatlarla değil, hizmet kalitemizle de
en iyiyi vermeye çalışıyoruz.

Teşekkürler

TEŞEKKÜRLER!

Başvurunuz alındı,
En kısa zamanda dönüş yapacağız.