TR
Facebook Twitter Instagram
Boşnak Börekçi Yeni Şubesini Açtı
11.27.2021

Boşnak Börekçi Yeni Şubesini Açtı

Boşnak Börekçi Cafe A.Ş 30 yıllık tecrübe ve güçle sektöre getirdikleri yeniliklerle beraber hedeflerine ilerlerken halka hizmet için yeni şubeler açmaktan geri kalmıyor. Sakaryalı sanatçı Akif Yener’in de katılım gösterdiği açılış töreni geçtiğimiz günlerde gerçekleşti.

kaliteli, lezzetli , sağlıklı ürünler sunmanın yanı sıra çağa ayak uydurarak modern bir hizmet anlayışı ile hareket eden Boşnak börekçi Sakarya Şubesi Genel müdürü Hamit İbrahimoğlu amaçlarının geleneksel aile yapısından beslenerek yola çıkan taze ve katkı maddesi bulunmayan lezzetlerin halka sunulması olduğunu belirtti.

Ürünler her zaman taze

Genel Müdür İbrahimoğlu: Boşnak Börekçi olarak, ürettiğimiz ürünlerin tazeliği konusunda Türkiye’de nadir markalardan biri olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bosna Hersek’in sınırlarına sığmayan Boşnak Böreği lezzetini Türkiye’de sergilemekten gurur duyduklarını vurgulayarak Türkiye’de tek mide yakmayan, yağsız ve çıtır Boşnak Böreği pişirme teknikleri ile birlikte görsel tasarım tescili ve marka tescillerinin olduğunu dile getirdi.

Boşnak Börekçi, Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi yanında yeni açılan şubeleri ile beraber börek, pasta ve restoran kültürünü birleştirerek sabah 04:00’ten gece 24:00’ye kadar uzanan çalışma saatleriyle müşterilerine eşsiz bir deneyim sunuyor.

Genel Müdür İbrahimoğlu, Yüzlerce çeşit lezzeti tek bir çatı altında bulabileceğiniz Boşnak Börekçi Sakarya şubemiz halka hayırlı olsun diyerek vatandaşı davet etti.

Akif Yener; güvenebileceğimiz bir adres

Sakaryalı ünlü sanatçı Akif Yener Boşnak Börekçi’yi beğendiğini ve uğrak yeri olacağını belirterek ‘’Güvenebileceğimiz bir adres, temiz ve kaliteli iş yapılıyor burada. Börek dediğimde Sakarya’da aklıma ilk Boşnak Börekçisi gelecek. Ben buradayım, sizi de bekliyorum’’ dedi.

 

ÖNCEKİ HABER
SONRAKİ HABER

Paylaş

fbpaylaş twitterpaylas
Teşekkürler

TEŞEKKÜRLER!

Başvurunuz alındı,
En kısa zamanda dönüş yapacağız.